YILDIRIM FOLYO kalite politikasını tüm çalışanlarının, tedarikçi ve müşterilerinin katkılarıyla belirlemeyi ilke edinmiştir.

Hakkımızda

YILDIRIM FOLYO kalite politikasını tüm çalışanlarının, tedarikçi ve müşterilerinin katkılarıyla belirlemeyi ilke edinmiştir.

Firmamız 1973 yılında Abdullah YILDIRIM tarafından kurulmuş olup 47 yıllık tecrübesiyle Kablo, Gıda ve İzalasyon sanayine, Polyester Film, Alüminyum Folyo, Bakır Folyo, Polietilen Film, Streç Film gibi geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Yıllık üretim kapasitemiz 4000 ton dur.

Vizyonumuz

Teknolojide yaşanan gelişmeleri hızlı ve etkin bir şekilde izlemek,işletme performansını artıran güvenilir ve kaliteli ürünlere çevirmek

Hakkımızda

Firmamızı Öğrenin.

YILDIRIM FOLYO, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedeflemekte, üretim teknolojisini geliştirerek ve kapasitesini her geçen yıl artırarak hizmete devam etmektedir. Uzman kadrosu ve geniş makine parkuruyla laminasyon (yapıştırma), dilimleme, rottogravure baskı (5 renge kadar) ve tabaka halinde kesim işlerinizi zamanında ve en yüksek kaliteyle yerine getirmekten kıvanç duyacaktır. Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlerle genişleten firmamız geniş makine parkuruyla fason olarak da hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin teknolojiye bağlı olarak devamlı değişen gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak ve böylece müşterilerimizle uzun süreli ve güvenilir bir beraberlik oluşturmak.

Müşteri Memnuniyet

Oranı

Başarı

Oranı

100+

Ülkeye İhracat

250+

Olumlu Geri Dönüş

150+

Kurumsal Referans

4000+

TON Yıllıık Üretim Kapasitesi